• شناسه خبر : 44156
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 01:50

ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: در راستای میزان جوجه‌ریزی در مرغداری‌های گوشتی استان در طی آذر ماه ۲۱ میلیون قطعه جوجه‌ریزی…

مرغداری

ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: در راستای میزان جوجه‌ریزی در مرغداری‌های گوشتی استان در طی آذر ماه ۲۱ میلیون قطعه جوجه‌ریزی نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد و هم‌اکنون میزان تولید گوشت مرغ در استان مازاد مصرف است.

وی با اشاره به این که بخش قابل توجهی نیز به سایر استان‌ها منتقل می‌شود بیان کرد: انتظار می‌رود با شرایط فعلی و نیز افزایش میزان تولیدات در سایر استان‌ها نیز از لحاظ عرضه مرغ و قیمت آن مشکلی وجود نداشته باشد و عید نوروز نیز در تأمین مرغ کمبودی باقی نماند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: خوشبختانه هم‌اکنون در نرخ فروش گوشت مرغ به یک وضعیت متعادل رسیده‌ایم و نوسان قیمت در ماه‌های آینده نیز اندکی باقی خواهد ماند که امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته نیاز مرغداران را به صورت کامل برطرف کنیم.

عزیزی ادامه داد: در راستای توسعه بخش کشاورزی استان نیز باید اقدامات لازم و اساسی توسط متولیان مربوطه انجام یابد و در این زمینه سعی و تلاش ما دستیابی به اهداف جهش تولید و اقتصاد مقاومتی است که باید مورد توجه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up