• شناسه خبر : 44179
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 07:59

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ناظران سلامت استان اردبیل بیش از ۱۹ هزار واحد صنفی و مکان عمومی را بازرسی کردند.

 

هلال احمر

سعید جوادزاده در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت: ناظران سلامت این استان ۱۹ هزار و ۸۸۷ واحد صنفی و مکان عمومی را بازرسی کردند.

وی با بیان اینکه در طرح آمران سلامت با برپایی ایستگاه ‌های ثابت و سیار در مناطق پر تردد و میادین اصلی شهرها نسبت به آگاه ‌سازی مردم برای قطع زنجیره انتقال و مقابله با ویروس کرونا اقدام می ‌کنند، گفت: این طرح با فعالیت ۸۶۷ تیم روز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، شبکه بهداشت، جمعیت هلال احمر، سپاه و نیروی انتظامی اجرا می ‌شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل بیان کرد: هلال احمر استان از زمان شروع بحران ویروس کرونا با بسیج امکانات نرم ‌افزاری و سخت ‌افزاری در سایه همکاری با سایر دستگاه‌ های اجرایی در زمینه پیشگیری و اطلاع ‌رسانی برای قطع زنجیره انتقال کرونا عملکرد قابل توجهی داشته است،

جوادزاده با بیان اینکه فعلا تنها راه مبارزه با کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است، تصریح کرد: هر چقدر مردم بیشتر به این پروتکل ‌ها عمل کنند به همان اندازه تعداد مبتلایان به این ویروس خطرناک کمتر می شود.

وی افزود: طرح آمران سلامت برای تحقق خواسته مقام معظم رهبری در مسیر کاهش ابتلا به کرونا با مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر همزمان با سراسر کشور از پنجم تا ۱۵ آبان با شعار” جامعه را به رعایت پروتکل ‌های بهداشتی دعوت می ‌کنیم” در استان اردبیل نیز آغاز بکار کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up