• شناسه خبر : 44191
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 07:02

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل هدفگذاری شده است.

جاده بزرگراه

محبوب حیدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل هدفگذاری شده که ۱۹۰ کیلومتر تاکنون تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و ۳۰۰ کیلومتر از این برنامه توسعه‌ای در حال اجراست و تمام تلاشمان بر این است تا هر سال ۵۰ کیلومتر به طول بزرگراه‌های استان اضافه کنیم.

وی با بیان اینکه در توسعه بزرگراه‌های استان اردبیل اقدامات خوبی با حمایت‌های مسئولان کشوری و استانی انجام شده، گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین استانداری اردبیل با قرارگاه خاتم‌الانبیا به امضا رسیده، عملیات اجرایی ۴۵ کیلومتر از مسیر سرچم به اردبیل نیز شروع شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل همچنین با اشاره به وضعیت احداث مسکن اقدام ملی در استان اردبیل افزود: تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر در قالب طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند که ۳ هزار و ۲۶۸ نفر از این تعداد واجد شرایط تشخیص داده شدند.

حیدری بیان کرد: مهلت پرداخت مبلغ اولیه متقاضیان مسکن اقدام ملی تا ۵ دی تمدید شد که با بسته شدن پرونده مسکن مهر در استان اردبیل تمام تمرکز راه و شهرسازی استان در بخش مسکن احداث مسکن اقدام ملی است.

وی از تامین زمین رایگان برای احداث مسکن اقدام ملی دستگاه‌های دولتی خبر داد و گفت: با امضای قرارداد با دستگاه‌های دولتی برای سپاه استان ۴۰۰ واحد، نیروی انتظامی ۳۲۵ واحد، صداوسیما ۸۰ واحد و بنیاد شهید ۸۰۰ واحد احداث مسکن اقدام ملی پیش‌بینی شده که ما برای همه این طرح‌ها زمین مورد نیاز را به صورت رایگان تامین کردیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up