• شناسه خبر : 44266
  • تاریخ انتشار : 03 دی 1399 - 02:49

جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با محوریت اجرای طرح شهید سلیمانی و کمک‌های مؤمنانه در اردبیل برگزار شد و…

تب سنج کرونا

جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با محوریت اجرای طرح شهید سلیمانی و کمک‌های مؤمنانه در اردبیل برگزار شد و به لزوم اجرای این طرح پرداخته شد و هر کدام از حاضران به نقطه‌نظراتی در این زمینه پرداختند.

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در این جلسه با اشاره به این که رزمایش کمک مؤمنانه توسط مسئولان و دستگاه‌های مربوطه اجرا می‌شود گفت: در این زمینه نقش نهادهای مردمی و دستگاه‌های اجرایی و بسیجیان حائز اهمیت است و در این زمینه در مرحله نخست و دوم ۳۵۰ هزار بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

وی بیان کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی و همکاری دستگاه‌های مربوطه برای توزیع بسته‌های غذایی و تأمین جهیزیه در دستور کار است که در این زمینه تلاش‌ها شایسته تقدیر و قدردانی است و امید می‌رود برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی در این زمینه مبنای کار قرار گیرد.

استاندار اردبیل ادامه داد: همکاری‌های لازم برای برای اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه در استان اردبیل و طرح شهید سلیمانی شایسته تقدیر و قدردانی است و با همدلی و وحدت درصدد ریشه‌کن کردن ویروس منحوس کرونا هستیم و امید داریم بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

بهنامجو تصریح کرد: از هیچ تلاشی برای  اجرای طرح‌های حمایتی دریغ نمی‌شود و تمرکز اصلی ما در حال حاضر برنامه‌ریزی در راستای شناسایی و احصای بیماران و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برای رسیدن به یک وضعیت متعادل و خروج از وضعیت نارنجی استان است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up