• شناسه خبر : 44270
  • تاریخ انتشار : 03 دی 1399 - 02:23

شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز گفت: در حال حاضر بیشترین مبتلایان به کرونا مربوط به شهرستان اردبیل است و تمامی…

کیت ویروس کرونا

شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز گفت: در حال حاضر بیشترین مبتلایان به کرونا مربوط به شهرستان اردبیل است و تمامی شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی و زرد قرار گرفته‌اند که در حال حاضر با کاهش نسبی شیوع کرونا مواجه هستیم.

وی بیان کرد: هر گونه سهل‌انگاری و بی‌توجهی می‌تواند در شیوع مجدد بیماری نقش‌آفرینی کند که به همین منظور نیاز است در راستای برنامه‌ریزی برای رعایت همه‌جانبه ستاد مقابله با کرونا مردم دقت و اهتمام جدی داشته باشند تا به روزهای گذشته بازنگردیم.

حبیب‌زاده اظهار کرد: انتظار می‌رود نسبت به عدم برگزاری دورهمی‌ها و تجمعات نیز مردم اهتمام جدی داشته باشند و با توجه به این که دورهمی‌ها منبع عمده آلودگی در بین همه افراد است از این موضوع خود را مصون نگهدارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ادامه داد: درک شرایط کادر درمان و پرستاران نیز در وضعیت کنونی موضوعی است که انتظار می‌رود مورد توجه واقع شود که این جهادگران و مدافعان سلامت چه اندازه از خانواده دور می‌مانند و سختی می‌کشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up