• شناسه خبر : 44276
  • تاریخ انتشار : 03 دی 1399 - 02:50

حجت‌الاسلام آیت نعمتی روز چهارشنبه در آستانه فرارسیدن سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی و نیز شهادت محسن فخری‌زاده اظهارکرد: تداوم راه شهید سپهبد قاسم سلیمانی،…

قاسم سلیمانی

حجت‌الاسلام آیت نعمتی روز چهارشنبه در آستانه فرارسیدن سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی و نیز شهادت محسن فخری‌زاده اظهارکرد: تداوم راه شهید سپهبد قاسم سلیمانی، اسطوره ملی و انقلابی به تعبیر مقام معظم رهبری پرورش یافته مکتب امام (ره) و مقاومت ضرورتی انکارناپذیر در جامعه است.

او با اشاره به اینکه حاج قاسم سردار مقاومت و ایستادگی، مردانگی، شرف و عزت بود، تصریح کرد: سردار اسطوره خستگی‌ناپذیری برای ایرانیان و برای مسلمانان مایه فخر و مباهات بود، رزمنده دلاور و فرمانده شجاعی بود که نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.

امام جمعه نیر افزود: یکی از بزرگترین خصوصیات‌های شهید سردار سلیمانی این بود که در همه حالت خود را مطیع رهبری می‌دانست ، اساس اسلام مطیع بودن است و سردار سلیمانی نمادی کامل از مطیع امر ولایت بود که باید به عنوان یک الگو پیش روی همه دوستداران ولایت قرار گیرد.

نعمتی تصریح کرد: شهادت این سردار بزرگ در پی خود پیروزی بزرگ در پی خواهد داشت و غرب بداند که هزاران سردار سلیمانی ظهور خواهند کرد.

سرهنگ محرم بنیادی ، فرمانده سپاه ناحیه نیر هم با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی سردار دل‌ها بر الگو قرار دادن راه و رسم شهیدان در زندگی تاکید کرد و گفت: شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی باید الگوی زندگی ما باشند، باید در عمل پیرو راه شهیدان باشیم ، راه و رسم شهیدان را ادامه دهیم و روحیه شهادت را در خود و جامعه برقرار کنیم.

او سردار سلیمانی را نماد واقعی مقاومت دانست و بیان کرد: این اسطوره در دل تاریخ خواهد ماند و شهادت او راهی برای ایستادگی و مقاومت بیشتر در مقابل استکبار جهانی شد، پس نیاز است ما به عنوان یک سرباز بتوانیم دین خودمان را به نظام، شهدا، جانبازان و ایثارگران بواسطه رشادت‌ها و دلاوری‌هایشان در راه امنیت ادا کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up