• شناسه خبر : 44337
  • تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 01:15

حبیب فتحی گفت: شهرداری با اولویت اتوبوس‌های فعال در مسیر حاشیه شهر نوسازی اتوبوس‌ها را انجام داده و رضایت ساکنین این مناطق را فراهم کند.

حبیب فتحی

 

به گزارش شهرخوان، حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با قدردانی از مجموعه شهرداری در انجام توافق برای بازسازی اتوبوس‌های شهری در اردبیل اظهار کرد: اختصاص ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره از طریق صندوق کارآفرینی فرصت خوبی است تا با بازسازی اتوبوس‌ها به توسعه حمل و نقل عمومی و بهبود عبور و مرور کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت پارک موتوری شهرداری در این فرآیند بازسازی استفاده کرد و در کنار آن با شناسایی تعمیرگاه‌های مجاز و استاندارد صاحبان اتوبوس‌ها را برای بازسازی و تعمیر ظاهری و داخلی اتوبوس‌ها ترغیب و تشویق کرد.

اتوبوس

عضو شورای شهر اردبیل افزود: ۷۵ دستگاه اتوبوس در این راستا با یک مدیریت مناسب بازسازی خواهند شد که شایسته است در کنار این امر شهرداری نسبت به خرید اتوبوس‌های جدید نیز اقدام کند.

فتحی به فرسودگی اتوبوس‌های فعال در حاشیه شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: باید با اولویت اتوبوس‌های مستهلک در این مسیرها مورد بازسازی قرار گیرند تا شهروندان ساکن در این مناطق از اتوبوس‌های مناسب و باکیفیت در رفت و آمد روزانه خود استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up