• شناسه خبر : 44343
  • تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 01:20

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل گفت: وضعیت اتوبوس‌ها در شهر اردبیل رضایت‌بخش و مطلوب مردم نیست و باید این شرایط تغییر یابد.

رحیم آقازاده

به گزارش شهرخوان، رحیم آقازاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما در حوزه مدیریت سازمان حمل و نقل بار و مسافر باید تجدیدنظر کنیم تا کادر مجرب و متخصص کار را برعهده بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: تخصیص اعتبار برای بازسازی اتوبوس‌ها در اردبیل فرصت خوبی است تا اتوبوس‌های شهری را نوسازی کرده و به شهروندان خدمات مناسبی را ارائه کنیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل افزود: صدای ناهنجار و دود غلیظی که برخی اتوبوس‌ها تولید می‌کنند، نه تنها شهروندان را آزار می‌دهد بلکه محیط زیست را نیز آلوده کرده و اسباب نارضایتی همگانی می‌شود.

اتوبوس

آقازاده وضعیت اتوبوس‌ها در شهر اردبیل را شرم‌آور و تاسف‌بار خواند و بیان کرد: بهتر است از ظرفیت متخصصان و صاحب‌نظران در مدیریت بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری استفاده کنیم تا با جذب این منابع بهترین شرایط در این فرآیند شکل گیرد.

وی تصریح کرد: بسیاری از مردم در تردد روزانه خود از وسایط نقلیه عمومی استفاده می‌کنند که شایسته است سازمان حمل و نقل شهرداری با استفاده از ظرفیت تعمیرگاه‌های مجاز در شرایط مطلوب روند تعمیر و تجهیز اتوبوس‌ها را سرعت بخشد.

عضو شورای شهر اردبیل به پنج مورد مصوبه شورا و ارسال آن به شورای حل اختلاف اشاره کرد و گفت: ضرورت دارد هماهنگی خوبی بین شورای شهر و کمیته تطبیق در فرمانداری به وجود آید تا کمترین ارجاع را به شورای حل اختلاف استان شاهد باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up