• شناسه خبر : 44349
  • تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 02:15

سرهنگ پاسدار شکر عبدی در جلسه هماهنگی آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مالی در اردبیل اظهار داشت: آزادسازی ۱۵۴ زندانی جرائم غیرعمد در استان اردبیل مد…

زندان

سرهنگ پاسدار شکر عبدی در جلسه هماهنگی آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مالی در اردبیل اظهار داشت: آزادسازی ۱۵۴ زندانی جرائم غیرعمد در استان اردبیل مد نظر ماست که به همین منظور نیکوکاران، بسیجیان و خیران استان نقش شایانی ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به این که آزادسازی ۱۸ زندانی در مرحله نخست در دستور کار است بیان کرد: به مناسبت آغاز هفته بصیرت و سالگرد شهادت سردار دل‌ها برنامه‌ریز‌ی‌های لازم در این زمینه انجام یافته و این اقدام که در ۵ مرحله برگزار می‌شود در حقیقت یک لازمه اساسی برای ترویج فرهنگ آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: برخی به دلیل مشکلات اقتصادی و مالی سال‌ها در زندان به سر می‌برند و با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند که به همین منظور نیاز است در راستای رسیدگی به خانواده‌های زندانیان و حمایت از مددجویان با این مشخصات اقدامات لازم انجام یابد.

عبدی تصریح کرد: توزیع بسته‌های کمک معیشتی و نیز کمک به بهبود وضعیت معیشتی آنان نیز در این ایام مبنای کار است و همزمان با آزادسازی زندانیان ۲۰۰ بسته معیشتی در بین زندانیان کم‌برخوردار توزیع می‌شود و تمام ایام ولادت را برای اجرای طرح مشارکت خیرین و عموم مردم مبنای کار قرار داده‌ایم.

وی اظهار کرد: با توجه به این که بسیج حقوق‌دان نقش اساسی در کاهش میزان جرائم غیرعمد و صلح و سازش دارد به همین منظوور درصدد هستیم با کاهش پرونده‌های جرائم غیرعمد آمار زندانیان استان را به حدأقل رسانده و شاهد کاهش آمار جمعیت زندانیان استان باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up