• شناسه خبر : 44463
  • تاریخ انتشار : 05 دی 1399 - 12:37

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل گفت: دومین جشنواره خدمت رضوی با تجلیل از ۲۴ خادمیار و مسئول کانون‌های خدمت رضوی در اردبیل برگزار می‌شود.

شهرخوان

 

حجت الاسلام اکبر قیامی در جلسه مسئولان کانون ‌های خدمت رضوی اردبیل به تشریح اهداف برگزاری دومین جشنواره خدمت رضوی پرداخت و اظهار داشت: «دومین جشنواره خدمت خادمیاران رضوی» با هدف شناسایی و ترویج خدمت به افراد نیازمند در قالب فعالیت ‌های نو و ابتکاری طراحی شده و در این جشنواره از خادمیاران و کانون ‌های برتر خدمت رضوی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه در قالب این جشنواره الگوسازی روش ‌ها و فعالیت ‌های برتر ارائه شده در کانون‌ های خدمت رضوی در دو سطح ملی و استانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت، افزود: در مرحله استانی با توجه به فعالیت‌ های انجام گرفته در کانون ‌های خدمت رضوی ۸ برگزیده در بخش خادمیاران، هشت نفر برگزیده کانون خدمت رضوی و هشت نفر رابط شهرستان و خادمیار ستادی برگزیده و مورد تجلیل و قدردانی قرار خواهند گرفت.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل تصریح کرد: پس از بررسی طرح‌ های ارائه شده توسط هیئت داوران و با توجه به اهمیت و کارای طرح ارائه شده در راستای اهداف جشنواره خدمت رضوی، از مجموع طرح‌ های برگزیده در مرحله استانی سه طرح جهت شرکت در جشنواره ملی به مشهد مقدس معرفی خواهد شد.

قیامی زمان شرکت در این جشنواره را تا ۱۵ دی ‌ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: علاقه ‌مندان می ‌توانند جهت شرکت در این جشنواره موضوع و طرح خادمیاری خود را در سامانه خادمیاری، قسمت جشنواره خدمت، ارائه و با ثبت گزارش فعالیت خود در عرصه خدمت به محرومین آثار خود را در این بخش بارگذاری کنند.

وی ارائه آثار به شکل مستندات تصویری (فیلم و عکس) را به منظور ارتقا کیفیت طرح مهم ارزیابی کرد و افزود: ارائه کارهای شاخص و موفق صرفاً برنامه ‌های وسیع و گسترده نبوده و ممکن است یک خدمت کوچک به تعداد محدود ولی به شکل نوآورانه و ابتکاری ارائه و مورد توجه قرار گیرد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل ادامه داد: محدودیتی در زمان انجام طرح ‌های خدمت ‌رسانی رضوی وجود ندارد و تمامی فعالیت ‌های ابتکاری سال ‌های اخیر نیز می ‌تواند در این جشنواره شرکت داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up