• شناسه خبر : 44751
  • تاریخ انتشار : 07 دی 1399 - 02:32

رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای سالم‌ سازی فضای جامعه برنامه ‌های حقوقی و قضایی در رسانه‌ های اردبیل تولید می ‌شود.

ناصر عتباتی

 

ناصر عتباتی با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل و بازدید از واحد‌ های مختلف آن اظهار داشت: با مسئولین مرکز اردبیل برای تولید برنامه‌‌های حقوقی و قضایی توافق شد تا در سریعترین زمان ممکن بتوانیم با آموزش ‌های حقوقی، تبیین قوانین کاربردی و قابل استفاده برای شهروندان سطح آگاهی ‌های حقوقی و قانونی جامعه را افزایش دهیم.

وی ضمن تجلیل از زحمتکشان رسانه ملی در استان افزود: در تولید این برنامه از ظرفیت کارشناسان، قضات و مشاورین حقوقی و قضایی استفاده خواهد شد.

رئیس دادگستری استان اردبیل بیان کرد: بهره ‌گیری از ظرفیت صدا و سیما برای سالم‌ سازی فضای جامعه توسط دستگاه قضایی استان یک نیاز مبرم و اساسی است چرا که رسانه‌ ها سبب افزایش سطح آگاهی ‌های شهروندان می ‌شود.

عتباتی تصریح کرد: تلاش تشکیلات قضایی استان بر سالم سازی مراودات اجتماعی، کاهش درگیری‌ ها، جرائم و اختلافات حقوقی و در نهایت سالم سازی فضای جامعه است که رسیدن به این هدف مستلزم افزایش سطح آگاهی های حقوقی، قضایی و قانونی شهروندان با استفاده از ظرفیت رسانه ملی و صدا و سیما است.

در این دیدار ملا احمدی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با تشریح فعالیت ‌های متنوع در بخش‌ های فنی تولید، صدا و سیما و خبر و ذکر حساسیت ‌ها و اثربخشی آنها گفت: پوشش اخبار، برنامه ‌ها و اطلاع ‌رسانی ‌های دستگاه قضا علاوه بر آموزش خانواده ‌ها، احساس امنیت و آرامش را برای خانواده‌ ها بدنبال دارد.

در ادامه معاونین و مدیران صدا و سیما مرکز به بیان عملکرد حوزه فعالیت خود پرداختند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up