• شناسه خبر : 44755
  • تاریخ انتشار : 07 دی 1399 - 02:49

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: یادواره شهدای هسته ‌ای در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می ‌شود.

 

مزار شهدا

علی واحد در جلسه هماهنگی یادواره شهدای هسته ‌ای که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد اظهار داشت: همزمان با ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و به مناسبت چهلمین روز شهادت دانشمند هسته‌ ای کشورمان فخری ‌زاده یادواره شهدای هسته ‌ای در اردبیل برگزار می ‌شود.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات این یادواره پرداخت و گفت: با توجه به وضعیت کرونایی حاکم بر استان اردبیل این یادواره بزرگ با سخنرانی سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) و ارتباط تصویری با هم سنگران این دانشمند هسته ‌ای کشورمان و همچنین فرزند برومندشان، ساعت ۱۰ صبح روز ۱۶ دی ‌ماه در سالن شهید خودسانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

دانشجویان امروز در اوج تهاجمات بی ‌امان فرهنگی دشمنان اسلام هستند

معاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این جلسه از آمادگی کامل دانشگاه محقق اردبیلی برای برگزاری این همایش بزرگ خبر داد و گفت: ۱۶دی ماه همزمان با سالروز شهادت محمد حسین علم الهدی از فرماندهان دانشجوی دوران دفاع مقدس است و این اهمیت برگزاری یادواره شهدای هسته ‌ای در این دانشگاه را چند برابر می ‌کند.

عباس فنی اصل با بیان اینکه دانشجویان امروز در اوج تهاجمات بی ‌امان فرهنگی دشمنان اسلام هستند و برگزاری یادواره های شهدا را چراغ راه آنها برای تداوم مسیر انقلاب دانست و گفت: محافل شهدایی همواره برای دانشگاه محقق اردبیلی دارای برکت بوده است.

وی از فضا سازی مناسب ایام پرحادثه دی ماه در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و افزود: با اینکه دانشگاه ‌ها به دلیل شرایط کرونایی از حضور فیزیکی دانشجویان کم بهره هستند ولی برنامه ‌های علمی و فرهنگی دانشگاه ‌ها برای دانشجویان و اساتید تعطیل نشده و همچنان به صورت مجازی برگزار می ‌شود.

جلسه هماهنگی یادواره شهدای هسته ای کشور با محوریت دانشمند شهید محسن فخری زاده بعد از ظهر امروز با حضور واحد مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل، جمشیدی مسئول بسیج ادارات، حجت الاسلام عابدی مسئول امور روحانیون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش ‌های دفاع مقدس، عباس فنی اصل معاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی و نمایندگان بسیج دانشجویی و بسیج اساتید در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up