• شناسه خبر : 44816
  • تاریخ انتشار : 08 دی 1399 - 02:03

فرماندار اردبیل گفت: تاکنون در طرح شهید سلیمانی در شهرستان اردبیل ۱۵۲هزار و ۸۹۴ خانوار در قالب ۵۲۵هزار و ۹۱ نفر جمعیت غربالگری شدند که ۸۶ درصد جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند.

تب سنج کرونا

مسعود امامی یگانه ظهر امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل اظهار داشت: تاکنون در طرح شهید سلیمانی در شهرستان اردبیل ۱۵۲هزار و ۸۹۴ خانوار در قالب ۵۲۵هزار و۹۱نفر جمعیت غربالگری شدند که ۸۶ درصد جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: در غربالگری های انجام شده در طرح شهید سلیمانی ۳هزار و۹۴۴ مورد مبتلا ومشکوک به ویروس کرونا شناسایی شده وتحت خدمات دهی وقرنطینه قرار گرفتند.

وی بیان کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی ۲هزار و ۷۲۲ بسته مواد غذایی و۴۱هزارو ۹۵ مورد بسته بهداشتی دربین نیازمندان درشهرستان اردبیل توزیع شده است.

فرماندار اردبیل افزود: متاسفانه در برخی مطب های شهرستان اردبیل شاهد عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی هستیم که نظارت بر این مطب ها تشدید و برخوردهای قانونی وبازدارنده انجام می شود و سلامت مردم خط قرمز است وهمگان باید به این امر اهتمام داشته باشند.

امامی یگانه از بررسی شرایط ۴۸ مطب درشهرستان اردبیل خبرداد و گفت: نظارت براین مطب ها تشدید و برخورد های پیشگیرانه و بازدارنده در این زمینه اعمال می شود.

وی همچنین گفت: برخی شعبات بانک‌ها نیز باازدحام روبه رو هستند که تذکرات لازم به این شعبات ارائه شده ودرصورت عدم رعایت فاصله گذاری برخورد جدی می شود.

فرماندار اردبیل گفت: رستوران ها موظف به خدمات دهی به صورت برون بر هستند و درصورت عدم پایبندی به این امر پلمب می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up