• شناسه خبر : 44967
  • تاریخ انتشار : 09 دی 1399 - 11:43

گوریل حیوانی است که به انسان شباهت دارد و گیاه خوار می باشد . برای اینکه بدانید دیدن گوریل در خواب چه تعبیری دارد در ادامه با ما همراه باشید.

تعبیر خواب

از میان معبران بزرگ منوچهر تهرانی به تعبیر خواب گوریل پرداخته است .او معتقد است زمانی که ما این حیوان را , در خواب مشاهده می کنیم طبیعی است که می ترسیم و احساس وحشت به ما دست می دهد . پس باید , علت این ترس و وحشت را در بیداری جستجو کنیم .با پرشین وی همراه باشید .

دیدن این نوع حیوانات که شناخت زیادی از آن ها نداریم ولی به طور نا خود آگاه از انواعشان می ترسیم واکنش , وحشتی است که در بیداری از قدرت های اطراف خویش داریم. وحشتی که ما از اشیا و اشخاص اطراف, خود داریم یا ضعفی که در مقابل دیگران احساس می کنیم,

در خواب ما به شکل حیوانات خطرناک نقش می گیرد از جمله گوریل. پس اگر در خواب گوریل ببینید باید در بیداری , علت آن را جستجو کنید.

گوریل GORILLA بزرگ ترین میمون است. گوریل گیاهخوار است و به شکل اجتماعی زندگی می کند. ولی در عین حال جانوری خجالتی است. گوریل ساکن آفریقا است. گوریل سه زیرگونه دارد که عبارتند از:

گونه های مختلف گوریل

گوریل سرزمین های پست غربی، گوریل کوهستانی که در خطر انقراض قرار دارد و گوریل سرزمین های , پست شرقی.

گوریل ها میمون های ساکت و بزرگ و نجیب و آرامی هستند که در آفریقا زندگی می کنند. اگر چه گوریل ها , معمولاً به صورت قاتلانی وحشتناک تصویر می شوند، اما در واقع آنها گیاهخوارانی صلح طلب و خجالتی هستند.

این پستانداران بزرگ و باشکوه به خاطر از دست دادن محیط زندگیشان درخطر انقراض قرار دارند.

گوریل ها دستان خیلی بلند (دست هایشان بلندتر از پاهایشان است) و یک بدن بزرگ با قفسه سینه پهن دارند. گوریل های نر خیلی بزرگ تر از گوریل های ماده هستند و تقریباً دو برابر وزن آنها را دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up