• شناسه خبر : 45022
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 01:50

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از رقابت ۹۸۲۸ نفر برای تصدی ۴۳۷ پست استخدامی در اردبیل خبر داد.

 

آزمون کنکور

 

داود شایقی اظهار کرد: این آزمون که به صورت مشترک و فراگیر برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی استان برگزار می‌شود، در مجموع به استخدام ۴۳۷ نفر در استان اردبیل منجر خواهد شد تا زمینه جذب و بکارگیری آنها در دستگاه‌های اجرایی فراهم آید.

وی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان اردبیل همزمان با سراسر کشور پنجشنبه و جمعه این هفته ۱۱ و ۱۲ دیماه برگزار خواهد شد تا در مراحل مختلف شاهد جذب نیروهای مورد نیاز در ۱۳ دستگاه اجرایی استان باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل به سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران و سه درصدی معلولان در این آزمون استخدامی اشاره کرد و گفت: مابقی سهمیه مربوط به سایر داوطلبان است که امیدواریم در روزهای پایانی هفته برگزاری یک آزمون رقابتی مناسب را شاهد باشیم.

شایقی افزود: این آزمون در چهار شهر اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد که تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده و داوطلبان باید از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان آزمون استخدامی از روز دوشنبه هشتم دیماه فرصت مراجعه به سایت سازمان سنجش را برای دریافت کارت ورود به آزمون دارند تا یک ساعت قبل از آزمون در محل برگزاری این رقابت‌ها حاضر شده و با خیال راحت در محل تعیین شده آزمون خود را به انجام برسانند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: داشتن کارت ملی و پرینت کارت شرکت در آزمون برای ورود شرکت کنندگان الزامی است و داوطلبان به دو دفترچه سوالا عمومی و اختصاصی در مدت زمان تعیین شده پاسخ خواهند داد تا در فرآیند جذب و استخدام قرار گیرند.

شایقی بالاترین جذب نیرو را مربوط به آموزش و پرورش با ۳۳۶ نفر اعلام کرد و گفت: بهزیستی و ۱۱ دستگاه اجرایی دیگر در جایگاه بعدی جذب نیرو در هشتمین آزمون متمرکز استخدامی قرار دارند.

وی بیان کرد: بعد از دو ماه برگزاری این آزمون نتایج اولیه اعلام خواهد شد تا مراحل مصاحبه و گزینش به انجام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up