• شناسه خبر : 45029
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 02:58

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه مردم بیدار ایران در مقابل فتنه‌های دشمنان و استکبارگران می‌ایستندف گفت: ۹ دی ماه عید اکبر انقلاب اسلامی است.

 

راهپیمایی

حجت الاسلام نجات فیاضی در مراسم گرامیداشت ۹ دی که به صورت ویدئوکنفرانس در جمع بسیجیان اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: اگر دنبال بهترین واژه برای این روز هستیم می‌توان گفت ۹ دی ماه عید اکبر انقلاب اسلامی است زیرا این روز جزو روزهایی است که ملت ایران در مقابل فتنه‌های دشمنان ایستادند و مشت محکمی بر دهان آنها زدند.

وی با اشاره به  روش‌های متعدد حیله‌گری آمریکا و سران استکبار در چهار دهه گذشته افزود:دشمنان از روش‌های مختلف برای فتنه انگیزی در کشور استفاده کردند تا  ملت ایران را از مسیر آرمانی و ارزشی خود دور کنند و  تیرشان به سنگ خورد که اکنون دست به ترور مغزهای انقلاب اسلامی می‌زنند اما امروز مردم بیدار هستند و در مقابل فتنه‌های دشمنان و استکبارگران می‌ایستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد:  تنها راه مقابله با این همه شرارت و ستیز اهریمنی  تکیه بر توان داخلی، راهبرد مقاومت و خوداتکایی است و ملت ما به مانند دهه اول انقلاب در مناسبت‌های مختلف نشان داده که توطئه دشمنان خنثی شده و آنها نمی‌توانند رویش‌های انقلاب اسلامی را ناکام بگذارند.

فیاضی تصریح کرد: امروز آرمان انقلاب اسلامی به همه کشورها صادر شده و بیش از هر زمان دیگر رو سیاهی برای دشمنانی باقی مانده و آنهایی که مخالف اصل ولایت فقیه بوده و نظام دیکتاتوری غرب را مورد تکریم قرار می‌دادند، در حماسه ۹ دی به معنای واقعی از سوی ملت طرد شده و برای همیشه برنامه براندازی آنها نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه ۹ دی تجلی بزرگ تولی و تبری بود که در هیچ جای  جهان دیده نشده است، افزود:  امروز همزمان با ۹ دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی مردم ما به رغم شرایط کرونا در فعالیت‌های حوزه مجازی و همچنین نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف به دشمنان این پیام را می‌دهند که در مسیر انحراف جمهوری اسلامی ایران بیش از این خود را خسته نکنند.

نشست بصیرتی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی “روز میثاق امت با ولایت” با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان ، اعضای شورای معاونین و سخنران مدعو از سپاه حضرت عباس علیه السلام  استان در محل سالن جلسات حوزه ریاست کل دادگستری استان با رعایت کامل دستورالعملهای ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up