• شناسه خبر : 45042
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 02:12

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با پیگیری دستکاه قضائی استان و تلاشگران عرصه صلح و سازش در کارگروه جهادی بخشایش دادگستری، مردی که با ارتکاب به قتل عمدی به قصاص محکوم شده بود، با گذشت اولیای دم به زندگی دوباره بازگشت.

ناصر عتباتی

قاضی ناصر عتباتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همزمان با ایام فاطمیه و فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س)  با  پیگیری های  رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان و نیز تلاشگران عرصه صلح و سازش در کارگروه جهادی بخشایش دادگستری استان مردی که با ارتکاب به قتل عمدی به قصاص محکوم شده بود و از سال۱۳۹۳ تا کنون در زندان محبوس بود ، با گذشت اولیای دم به زندگی دوباره برگشت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: این چهاردهمین اعلام رضایت از سوی اولیای دم است که در سال ۱۳۹۹ با وساطت مقامات قضایی دادگستری، اعضای کارگروه جهادی بخشایش و مسئولین اداره کل زندان اردبیل محکوم به قصاص زندگی دوباره یافته است.

عتباتی تصریح کرد:‌ به ابتکار دادگستری کل استان و با استفاده از ظرفیت ریش سفیدان و معتمدین کار گروه جهادی بخشایش امسال در استان تشکیل شده و ضمن تلاش برای ترویج و تبیین فرهنگ صلح و سازش نسبت به حل و فصل موضوعات مهم با رویکرد مصالحه اقدام می‌کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up