• شناسه خبر : 45054
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 02:18

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی گفت: فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی از استان‌های فعال کشور در این رشته ورزشی حمایت همه‌جانبه دارد.

زورخانه

توسعه ورزش‌های زورخانه‌ای و اهمیت به تمدن و فرهنگ ایران گام مهمی در دستیابی به اهداف ورزش و جوانان است که به همین منظور رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با مسئولان اداره ورزش و جوانان استان دیدار کرد تا روند توسعه این ورزش را در دستور کار قرار دهد.

در این دیدار همچنین نسبت به لزوم حمایت فدراسیون از ظرفیت‌های این رشته در استان‌های فعال نظراتی ارائه شد و بحث و تبادل نظراتی در این زمینه انجام یافت.

مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی صبح امروز در این نشست اظهار داشت: رشد چشمگیر ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در استان اردبیل کاملاً مشهود است و این موضوع نشان از مدیریت مناسب و همکاری شایسته پیشکسوتان این عرصه است.

وی با اشاره به  این که با همکاری و همدلی موفقیت‌های شایسته‌ای را تاکنون کسب کرده‌ایم گفت: فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای از این رشته در استان‌های فعال حمایت همه‌جانبه می‌کند تا مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف شود.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ادامه داد: اهمیت به وضعیت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل جزو اهم مواردی است که در توسعه همگانی ورزش‌های زورخانه‌ای نقش‌آفرینی می‌کند و نیاز است در این زمینه همگان و مسئولان ذی‌ربط همکاری‌های لازم را داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up