• شناسه خبر : 45080
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 10:52

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ثبت بیش از دو میلیون و ۳۶۴ هزار تماس با ندای امداد ۱۱۲در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

هلال احمر

بهزاد نواختی مقدم صبح ۱۱ دی ماه با اشاره به اینکه ۱۱۲ یک شماره بین‌المللی بوده و به عنوان شماره ملّی امداد و نجات در کشور محسوب می‌شود، گفت: در ۹ ماهه سال جاری دو میلیون و ۳۶۴ هزار و ۳۴۹ تماس با مرکز پاسخگویی اضطراری انجام گرفته است.

وی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد شماره اضطراری، گفت: یکی از ویژگی‌های این شماره این است که با تلفن همراه بدون سیم کارت نیز امکان برقراری تماس با ۱۱۲ امکان‌پذیر است.

نواختی مقدم افزود: واحد کنترل و هماهنگی عملیات معاونت امداد و نجات استان به منظور تسهیل در امر اطلاع رسانی و آسایش بیش تر افراد، با شماره ۱۱۲ ندای امداد به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گو و آماده دریافت حوادث و سوانح است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گفت: در حال حاضر سامانه ندای امداد ۱۱۲ در تمامی مناطق استان اردبیل فعال بوده و شامل بخش های اعلام حادثه – خود امدادی و کمک های اولیه- آشنایی با حوادث، سوانح و اصول ایمنی – آشنایی با کیف امداد و نجات خانواده – ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات می باشددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up