• شناسه خبر : 45089
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 07:14

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده از گذشته است، گفت: با جرایم حرفه ‌ای ‌تر از گذشته مقابله می ‌شود.

 

رزمنده سپاه

 

نخستین جلسه شورای قرارگاه ۱۷ ربیع استان اردبیل عصر امروز با هدف هماهنگی و هم افزایی دستگاه ‌های اجرایی و نظارتی استان برای تنظیم بازار و کنترل قیمت ‌ها با حضور استاندار، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان، رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار شد.

سردار سرتیپ جلیل بابازاده اظهار داشت: مجموعه سپاه و بسیج استان در کلیه زمینه‌ ها خصوصا نظارت بر قیمت ‌ها همواره همراه و همکار دستگاه‌ های اجرایی هستند.

وی گفت: جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده از گذشته شده که کنترل بازار و جلوگیری از سو استفاده دلالان می ‌تواند یکی از راه ‌های خنثی کردن تحریم‌ ها باشد.

سردار بابازاده بیان کرد: تنها راه برای گذر از این شرایط تاریخی در کشور کار جهاد و تفکر بسیجی است و لازم است مقابله با جرایم نیز حرفه ‌ای ‌تر از گذشته و با اشرافیت کامل انجام شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: دشمن تلاش دارد با تبلیغات و جنگ روانی وضعیت کشور را به دور از واقعیت ‌ها جلوه دهد که نیاز است در حوزه رسانه ‌ای خصوصا فضای مجازی در مقابل این شایعات و جنگ روانی ایستادگی کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up