• شناسه خبر : 45130
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 11:38

معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گداری اجتماعی در استان اردبیل برگزار ‌شد.

آزمون استخدامی

یعثوب نژادمحمد در بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی اردبیل اظهار داشت: کل سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده در این آزمون در سراسر کشور  ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برای ۸۱ دستگاه اجرایی و از ۲۴۰ رشته شغلی است.

وی با اشاره به اینکه ۴۳۷  نفر از این تعداد سهمیه استان اردبیل برای ۱۳ دستگاه اجرایی است ، اظهار کرد: بیشترین سهم از استخدامی های جدید استان به اداره کل آموزش و پرورش، استانداری و اداره کل بهزیستی تعلق دارد.

نژاد محمد ادامه داد: همچنین اداره کل ثبت احوال، جهاد کشاورزی و پزشکی قانونی در ردیف بعدی قرار دارند.

معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه این آزمون امروز و فردا در چهار شهرستان استان با تعداد  ۹ هزار و ۸۲۷ نفر  شرکت کننده برگزار می‌شود ،گفت: ترکیب جنسی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی بر اساس سهمیه‌های اختصاص یافته ۶۰ درصد برای مردان و ۴۰ درصد برای بانوان است.

نژاد محمد تصریح کرد: ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون  نتایج اولیه اعلام و افراد قبول شده پس ازانجام  مصاحبه و تعیین صلاحیت‌های عمومی از سال آینده جذب دستگاه اجرایی می‌شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up