• شناسه خبر : 45162
  • تاریخ انتشار : 12 دی 1399 - 01:41

رئیس سازمان برنامه وبودجه استان اردبیل گفت: بابرگزاری آزمون استخدامی ۴۳۷نفر جذب دستگاه های اجرایی دراستان اردبیل می شود

آزمون استخدامی

داود شایقی ظهر امروز در بازدید ازمحل آزمون استخدامی در اردبیل اظهار داشت: سهم استان اردبیل در جذب نیروی برای دستگاه های اجرایی بابرگزاری آزمون ۴۳۷ نفر است که دردستگاه های اجرایی استان به کار گرفته می شود.

وی با اشاره به اینکه آزمون استخدامی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اردبیل برگزار شد گفت: کل سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده در این آزمون در سراسر کشور ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برای ۸۱ دستگاه اجرایی و از ۲۴۰ رشته شغلی است.و سهمیه استان اردبیل ۴۳۷ نفر برای ۱۳ دستگاه اجرایی است و یشترین سهم از استخدامی های جدید استان به اداره کل آموزش و پرورش، استانداری و اداره کل بهزیستی تعلق دارد.

وی بیان کرد: همچنین اداره کل ثبت احوال، جهاد کشاورزی و پزشکی قانونی در ردیف بعدی قرار دارند ونتایج آزمون دوماه بعد اعلام می شود

رئیس سازمان برنامه وبودجه استان گفت: این آزمون در چهار شهرستان استان با تعداد ۹ هزار و ۸۲۷ نفر شرکت کننده برگزار می‌شود ،گفت: ترکیب جنسی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی بر اساس سهمیه‌های اختصاص یافته ۶۰ درصد برای مردان و ۴۰ درصد برای بانوان است.

شایقی بیان کرد پذیرفته شدگان درآزمون پس ازانجام مصاحبه و تعیین صلاحیت‌های عمومی از سال آینده جذب دستگاه اجرایی می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up