• شناسه خبر : 45174
  • تاریخ انتشار : 12 دی 1399 - 10:56

عینک ممکن است به شکل های مختلف در خواب دیده شود . ممکن است خواب عینک آفتابی ببینیم و یا خواب ببینیم عینکمان شکسته است. برای دانستن تعبیر خواب عینک با ما همراه باشید.

عینک
معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن عینک در خواب آورده اند . معبری می گوید دیدن عینک در خواب به معنای نگرانی است و عینک شکسته به معنای تفریح نامشروع است. مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب عینک می گوید عینک زدن در خواب به معنای روشنی دل است و گم کردن عینک در خواب به معنای به وجود آمدن یک مشکل است . با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب عینک از نظر معبران

اگر در خواب ببینید عینک زده اید دلتان روشن می شود. این در صورتی است که عینکی نباشید, ولی اگر عینکی باشید و هنگام راه رفتن عینک بزنید تعبیر شخصی ندارد.

عینک مطالعه را فقط به وقت خواندن و نوشتن می زنند لذا مشمول عینک همیشگی نمی شود. اگر در خواب ببینید که عینکی داشته و آن را گم کرده اید مشکلی برای شما پیش می آید , و اگر در خواب ببینید که عینک شما شکسته است ضرر می بینید و گرفتار سختی و تنگی می شوید.

عینک مرد خیر و نیکوکاری است که دست شما را می گیرد و کارها را برای شما آسان می کند. دیدن عینک در خواب گویای آن است که چنین کسی در زندگی شما نقش می گیرد.

اگر در خواب ببینید که همسرتان عینک زده و او عینکی نباشد چیزی در شما اعجاب و ناراحتی او را برانگیخته که شهامت پرسیدن ندارد. اگر در خواب ببینید که عینک آفتابی زده اید رازی دارید که می کوشید پنهان نگه دارید.

اگر خواب ببینید که همسرتان عینک آفتابی زده او واقعیتی را از شما پنهان می کند. اگر در خواب ببینید که دیگری عنیک آفتابی زده سئوالی برایتان مطرح می شود.

۱ـ دیدن عینک در خواب ، علامت آن است که بیگانگان تغییراتی در زندگی و کار شما می دهند , که باعث نگرانی شما خواهد شد .

۲ـ دیدن عینکی شکسته در خواب ، علامت آن است که خود را سرگرم تفریحات نامشروع و نادرست خواهید کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up