• شناسه خبر : 45255
  • تاریخ انتشار : 14 دی 1399 - 10:05

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: عملیات اجرایی ۴۵ کیلومتر چهار بانده پارس آباد به مشگین شهر تا پایان هفته آتی آغاز می شود.

 

 

آسفالت بزرگراه

 

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از روند اجرای عملیات ساختمانی پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند از تحقق آرزو و مطالبه به حق مردم و آغاز عملیات اجرایی ۴۵ کیلومتر سربند به سه راهی مشکین شهر تا پایان هفته آتی خبر داد .

امامی افزود خوشبختانه پیمانکار مربوطه این پروژه مشخص و توافق شد به سرعت عملیات اجرایی را تا پایان هفته‌ آتی آغاز و همزمان با فازهای یک و دو ۲۰ کیلومتر اول پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند در تمامی فازها با قدرت و سرعت تمام اجرایی شود.

فرماندار پارس آباد در ادامه از آسفالت هفت و نیم کیلومتر از فاز دوم چهاربانده پارس آباد به سربند خبر داد و گفت عملیات اجرایی نزدیک به ۲ کیلومتر جاده داخل شهر اسلام آباد نیز تا هفته‌های آتی با تعیین پیمانکار آغاز خواهد گردید

وی همچنین از سرعت گرفتن فاز اول پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند نیز خبر داد و گفت در بازدیدی که از فاز اول این پروژه داریم تمامی موانع از حریم جاده خارج و ۱۳ سیفون آبیاری نیز در حال اجرا و پلهای بزرگ در دست احداث می باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up