• شناسه خبر : 45263
  • تاریخ انتشار : 14 دی 1399 - 05:01

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکلات صنایع استان اردبیل را بررسی می‌کنم که امید می‌رود تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ شود.

معدن

علیرضا رزم‌حسینی پیش از ظهر امروز در بدو ورود به اردبیل در بازدید از معدن کنسانتره مس و مولیبدن مشگین‌شهر اظهار داشت: بررسی مشکلات صنایع استان از اولویت‌های مهم سفر من به این استان است که در این سفر تصمیمات خوبی اتخاذ خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی این کارخانه افزود: تمام تلاش ما توسعه استان در مدار صنعتی است که با اتخاذ تصمیمات اساسی در این زمینه اتفاقات خوبی در استان رقم می‌خورد که تلاش و نقش نمایندگان مجلس در استان نیز بسیار حائز اهمیت است.

وزیر صمت ادامه داد: در ادامه بازدید از واحدهای کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی و نشست با مسئولان و بخش خصوصی را در دستور کار قرار داده‌ام تا از نزدیک در روند اجرای برنامه‌ها و وضعیت آن‌ها باشم و نسبت به تعاملات و همکاری‌های لازم در این زمینه تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

گفتنی است معدن کنسانتره مس و مولیبدن مشگین‌شهر ه وسعت تقریبی ۳۳ کیلومتر مربع در نزدیکی روستای دوست بیگلو و منطقه آق دره بوده و تاکنون نزدیک به ۵۴ هزار متر عملیات حفاری انجام شده و شرکت سرزمین جلگه های آسمانی به عنوان مجری این پروژه، در نظر دارد در فاز اول کارخانه کنسانتره مس با ظرفیت خاک ورودی یک میلیون تن در محدوده معدنی احداث کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up