• شناسه خبر : 45361
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 05:08

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل ضمن اشاره به محکومیت قاچاقی پلی پروپیلین در اردبیل گفت: متهم به پرداخت ۳۹۸ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دستگیری مجرم

علی رحیمی آذر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) در خصوص مباشرت یک شرکت تولیدی در قاچاق کالای مجاز مشروط و اظهار خلاف واقع با تغییر کد تعرفه پلی پروپیلین بافته شده، پرونده تخلف تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: براساس گزارش، وزن کالای قاچاق ۸۹۶ هزار و ۶۴۰ کیلوگرم و به ارزش ۶۷ میلیارد ریال بوده است که با تعیین شعبه رسیدگی ‌کننده و انجام بررسی ‌ها، تخلف این شرکت و مدیرعامل آن محرز شده و به پرداخت ۳۹۸ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با بیان اینکه برخورد با مفاسد اقتصادی اولویت سازمان تعزیرات حکومتی است، گفت: از عموم مردم درخواست می ‌شود به منظور مبارزه با قاچاق کالا و احتکار و گران‌ فروشی در جامعه در صورت برخورد با موارد مشکوک با شماره ۱۲۴ و یا سامانه ۱۳۵ تماس حاصل کنند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

رحیمی ‌آذر همچنین از از رسیدگی به یک هزار و ۱۶۴ فقره پرونده گران فروشی و ۷۲۰ فقره پرونده کم فروشی در هفت ماه گذشته خبر داد و افزود: تعزیرات حکومتی دستگاه رسیدگی کننده به تخلفات ارجاع شده از سوی دستگاه‌ های اجرایی و یا گزارشات مردمی بوده و وظیفه نظارت ندارد ولی برای کمک به ساماندهی بازار همراه دستگاه ‌های متولی در گشت ‌های نظارتی شرکت می ‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up