• شناسه خبر : 45361
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 05:08

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل ضمن اشاره به محکومیت قاچاقی پلی پروپیلین در اردبیل گفت: متهم به پرداخت ۳۹۸ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دستگیری مجرم

علی رحیمی آذر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) در خصوص مباشرت یک شرکت تولیدی در قاچاق کالای مجاز مشروط و اظهار خلاف واقع با تغییر کد تعرفه پلی پروپیلین بافته شده، پرونده تخلف تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: براساس گزارش، وزن کالای قاچاق ۸۹۶ هزار و ۶۴۰ کیلوگرم و به ارزش ۶۷ میلیارد ریال بوده است که با تعیین شعبه رسیدگی ‌کننده و انجام بررسی ‌ها، تخلف این شرکت و مدیرعامل آن محرز شده و به پرداخت ۳۹۸ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با بیان اینکه برخورد با مفاسد اقتصادی اولویت سازمان تعزیرات حکومتی است، گفت: از عموم مردم درخواست می ‌شود به منظور مبارزه با قاچاق کالا و احتکار و گران‌ فروشی در جامعه در صورت برخورد با موارد مشکوک با شماره ۱۲۴ و یا سامانه ۱۳۵ تماس حاصل کنند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

رحیمی ‌آذر همچنین از از رسیدگی به یک هزار و ۱۶۴ فقره پرونده گران فروشی و ۷۲۰ فقره پرونده کم فروشی در هفت ماه گذشته خبر داد و افزود: تعزیرات حکومتی دستگاه رسیدگی کننده به تخلفات ارجاع شده از سوی دستگاه‌ های اجرایی و یا گزارشات مردمی بوده و وظیفه نظارت ندارد ولی برای کمک به ساماندهی بازار همراه دستگاه ‌های متولی در گشت ‌های نظارتی شرکت می ‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up