• شناسه خبر : 45378
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 06:16

استاندار اردبیل از افزایش میزان اشتغال در کارخانه کامیون ‌سازی مشگین ‌شهر خبر داد.

اکبر بهنام جو

 

اکبر بهنام ‌جو در بازدید از کارخانه کامیون ‌سازی مشگین‌ شهر به همراه وزیر صمت اظهار داشت: با امضا قرارداد اشتغال ۳۰۰ نفر در کارخانه کامیون ‌سازی میزان اشتغال در این کارخانه افزایش یافت.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی مشگین ‌شهر خلاء کشور را در بخش کامیون و کامیونت برطرف می‌ کند، گفت: درصدد هستیم بتوانیم کامیون ‌های مدرن در کارخانه را تولید کنیم که این امر در این منطقه بی ‌نظیر است.

استاندار اردبیل بیان کرد: این شهرک تخصصی ظرفیت خوبی در تامین نیازهای حوزه کامیون و کامیونت را دارا است و در تلاش هستیم تا اقدامات برای حل مشکلات واحدها را پیگیری کنیم و در صورت نیاز اقدام به پیگیری و حل این مشکلات از مبادی کشوری کنیم.

بهنام‌ جو تصریح کرد: کامیون تولیدی این کارخانه در تیپ ‌های مختلف از جمله کامیون‌ های دو محور، سه محور، دو محور کشنده ،کمپرسی و اتاق چوب باری و سه محورهای کشنده سنگین و کمپرسی ، باری خدماتی است که با توجه به حمایت ‌های اخیر میزان تولید انواع قطعات در این کارخانه از ۴۵ درصد به حدود ۸۰ درصد افزایش یافته است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این بازدید با بیان اینکه کیفیت محصولات تولیدی در شهرک صنعتی حدید مبتکران مطلوب است، گفت: شهرک صنعتی حدید مبتکران مشگین ‌شهر عاملی در توسعه منطقه و شهرستان مشگین‌ شهر بوده و در اشتغال ‌زایی برای جوانان ایفای نقش می ‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up