• شناسه خبر : 45404
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 10:59

آتش سوزی خانه سرایداری در باغی واقع در خیابان ولنجک، مرگ یک نفر را در پی داشت.

195
وقوع این حادثه ساعت ۲۲:۲۸ شب گذشته از سوی شاهدان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستادفرماندهی این سازمان بی درنگ آتش‌نشانان ایستگاه ۶۴ به همراه گروه امداد ونجات ۱۶ این سازمان به محل حادثه در خیابان ولنجک، خیابان مقدس اردبیلی روانه شدند.

رضا محمدزاده افسر آماده منطقه سه عملیات آتش نشانی تهران در باره این آتش سوزی گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد در باغی به وسعت حدوداٌ ۴۵۰۰ مترمربع، خانه سرایداری آن دچار آتش سوزی شده که البته قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی این آتش سوزی خاموش شده بود.

وی افزود: آتش نشانان پس از شکستن شیشه درب ورودی خانه سرایداری و ورود به داخل این خانه ناگهان با پیکر بی‌جان و سوخته مردی روبرو شدند که در گوشه ای از اتاق افتاده بود.

این افسرآماده آتش نشانی در ادامه اظهار داشت: نیروهای آتش نشانی بلافاصله این مرد را تحویل عوامل اورژانس دادند که پس از بررسی علائم حیاتی، متاسفانه مرگ وی توسط آنان اعلام شد.

وی با اشاره به این که علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون از سوی کارشناسان این سازمان در دست بررسی است، اعلام کرد: جسد مرد متوفی جهت انجام تحقیقات لازم درخصوص علت مرگ و شناسایی هویت وی، تحویل نیروی انتظامی منطقه شد و به پزشکی قانونی انتقال یافتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up