• شناسه خبر : 45406
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 10:07

دنیا جهانبخت برای جذب فالور این بار پیج جدیدی در اینستاگرام راه اندازی کرد و گفت پیج جدید نی نی ما رو فالو کنید.

 

 دنیا جهانبخت
دنیا جهانبخت ،زن پرحاشیه فعال در اینستاگرام همیشه به دنبال حاشیه سازی برای جذب فالور است این بار با انتشار یک پست جدید دوباره به دنبال حاشیه سازی شد.

دنیا جهانبخت با انتشار یک پست در اینستاگرام خود اینطور نوشت: پیج نین نی آینده امو فالو کنید.

دنیا جهانبخت از زمانی معروف شد که به خاطر ساسی مانکن خواننده آن ور آبی اقدام به خودکشی کرد و با گریه و زاری بدبختی خود را فریاد زد. او در ادامه برای جذب فالورهای بیشتر از هیچ کاری گریزان نبود تا اینکه مهراد جم خواننده جوان ایرانی که در ابتدای کار حرفه ای خود بود در تصمیمی ناگهانی از ایران خارج شد . این خواننده پاپ کشورمان پس از خروج از کشور از ارتباطش با دنیا جهانبخت خبر داد.

امیر تتتلو و دنیا جهانبخت

از همان روز تا به الان این دو فرد پرحاشیه به انواع و اقسام مختلف برای جلب توجه همه کارهای زیادی انجام دادند. این روزها ماجرای پدر شدن مهراد جم و مادر شدن دنیا جهانبخت سوژه جدیدی است که آنها دست گرفته اند.

اما نکته قابل تأمل اینجاست که افراد زیادی دنبال کننده این دو فرد هستند و هر روز با دیدن صفحات آنها در فضای مجازی به دنبال خبر جدید از زندگی خصوصی اشان می گردند.این درحالی است که هرچه به تعداد فالورهای این افراد در فضای مجازی اضافه شود اینفلوئنسرها تضمین بیشتری پیدا می کنند تا بتوانند کسب درآمد بیشتری داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up