• شناسه خبر : 45435
  • تاریخ انتشار : 16 دی 1399 - 12:08

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل با اشاره به غربالگری بیش از ۹۰ درصد جمعیت استان در قالب این طرح گفت: پایش خانه به خانه و غربالگری افراد برای شناسایی مردم مشکوک و قرنطینه هوشمند از اولویت‌های اساسی است.

پی سی آر کرونا

رامین سلطانی صبح امروز در بازدید از اجرای طرح شهید سلیمانی در اردبیل اظهار داشت: اهمیت به قطع زنجیره انتقال کرونا و نیز مراقبت از افراد پرخطر در جامعه یک اولویت اساسی است و در این زمینه اجرای طرح شهید سلیمانی با حضور بسیجیان از ۳۰ آبان ماه آغاز شده است.

وی با اشاره به غربالگری بیش از ۹۰ درصد جمعیت استان در قالب این طرح گفت: پایش خانه به خانه و غربالگری افراد برای شناسایی مردم مشکوک و قرنطینه هوشمند از اولویت‌های اساسی است که خوشبختانه استان اردبیل در اجرای این طرح جزو استان‌های پیشگام است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر غربالگری یک میلیون و ۱۵۱ هزار نفر در اردبیل انجام یافته و توانسته خروجی‌های خوبی در کاهش شیوع کرونا و نیز کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس داشته باشد که علاوه بر غربالگری نسبت به اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.

سلطانی تصریح کرد: با تلاش‌های انجام یافته و به برکت خون شهیدان والامقام کشورمان و نیز شهید سلیمانی اجرای این طرح‌ در برخی شهرستان‌ها به اتمام رسیده و وارد مرحله دوم شده است و در اجرای این طرح منطقه یا روستای خاصی مد نظر است بلکه بسیجیان به تمامی مناطق استان اعزام می‌شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up