• شناسه خبر : 45489
  • تاریخ انتشار : 17 دی 1399 - 03:20

مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

دانشجوی دانشگاه

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این مرکز با نیاز‌سنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان در هفت کد رشته در مقطع کاردانی و پنج کد رشته در مقطع کارشناسی از علاقه مندان به تحصیل ثبت نام می‌کند.

امید علاف اکبری یادآور شد: داوطلبان در مقطع کاردانی از ۱۶ الی ۲۲ دیماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، تکنولوژی آموزشی، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ثبت نام دانشجو در مقطع کارشناسی نیز از ۱۷ لغایت ۲۳ دیماه ‌جاری در رشته‌های تربیت مربی پیش‌دبستانی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مهندسی فناوری باغبانی و گیاهان دارویی و معطر، در این مرکز انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه ثبت نام‌های حضوری نیمسال دوم این مرکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی به این مرکز واقع در شهرک کارشناسان، میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۱۳_۳۳۷۴۹۵۱۱ تماس حاصل کنند.

علاف اکبری اضافه کرد: در حال حاضر به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان، کلاس‌های آموزشی این مرکز به صورت مجازی در سامانه آموزشی جهاددانشگاهی «امجد» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل، تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پرداخت بیش از ۷۰ درصد شهریه و بازپرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up