• شناسه خبر : 45509
  • تاریخ انتشار : 17 دی 1399 - 04:20

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات کرونایی بخش گردشگری که تا پایان آذر ماه تعیین شده بود تا آخر بهمن مجددا تمدید شد.

 

وام

 

حسین وطن دوست در جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح ‌های گردشگری آسیب دیده از بیماری کرونا اظهار داشت: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات کرونایی بخش گردشگری که تا پایان آذر ماه تعیین شده بود تا آخر بهمن مجددا تمدید شد.

وی افزود: این تسهیلات شامل طرح ‌ها و مراکزی از قبیل هتل ها، هتل آپارتمان ها، مجتمع ‌های جهانگردی و گردشگری، مهمان پذیر ها، مهمان سراها، مسافرخانه ها، مراکز بوم گردی، مراکز اقامتی، پذیرایی، خدمات بین راهی، زائر سراها، دفاتر خدمات مسافرتی، گردشگری و آژانس ‌های مسافرتی است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل بیان کرد: مبلغ در خواستی واحد‌ های گردشگری معرفی شده به بانک ‌های عامل ۱۶ میلیارد تومان است که از آن حدود ۵ میلیارد تومان با یک میلیارد تومان افزایش نسبت به هفته گذشته توسط بانک ‌ها پرداخت شده است.

وطن دوست اظهار کرد: بازپرداخت تمامی وام‌هایی که تاکنون به فعالان حوزه گردشگری پرداخت شده تا پایان سال ۹۹ امهال می ‌شود.

وی گفت: هدف از این امهال، حمایت از کسب و کار‌های حوزه گردشگری در دوران شیوع بیماری کرونا که عملاً امکان کسب درآمد و بازپرداخت اقساط بانکی خود را ندارند، است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up