• شناسه خبر : 45678
  • تاریخ انتشار : 20 دی 1399 - 02:47

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که در ۲۴ ساعت گذشته یک روز بدون فوتی کرونایی را تجربه کرده‌ایم بیان کرد: اردبیل وارد وضعیت زرد شد که خوشبختانه این نوید در گرو تلاش و همکاری‌های انجام یافته در استان رقم خورد.

پی سی آر کرونا

شهرام حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به این که در ۲۴ ساعت گذشته یک روز بدون فوتی کرونایی را تجربه کرده‌ایم بیان کرد: اردبیل وارد وضعیت زرد شد که خوشبختانه این نوید در گرو تلاش و همکاری‌های انجام یافته در استان رقم خورد.

وی با اشاره به این که رعایت محدودیت تردد برای از بین رفتن چرخه انتقال بیماری اولویت اساسی است، گفت: افرادی که تست کرونای آن‌ها مثبت می‌شود باید تمامی ضوابط و اصول بهداشتی را رعایت کنند و در قرنطینه بمانند تا قطع زنجیره انتقال عملی شود.

حبیب‌زاده اظهار کرد: رعایت مراقبت‌ها و همکاری‌های همه‌جانبه در راستای ریشه‌کردن کرونا در استان بستگی و مستلزم همکاری‌های همه‌جانبه است که امیدواریم با تلاش‌های انجام یافته در راستای تحقق این مهم گام‌های اساسی برداشته شود و بتوانیم به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل همچنان رعایت همه‌جانبه ضوابط بهداشتی و ماسک را در سطح شهر اولویت اساسی برشمرد و اظهار کرد: امیدواریم در این راستا همکاری‌های لازم انجام یابد تا بتوانیم به یک شرایط متعادل و بدون نگرانی دست یابیم.

وی اظهار کرد: موضوعی که همچنان برای ما نگران‌کننده است عادی‌انگاری برخی افراد علی‌رغم ملموس بودن شرایط حساس کنونی است که به همین منظور در راستای فرهنگ‌سازی و توصیه اقدامات مراقبتی و بهداشتی باید تمام سعی و تلاش خود را به کارگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up