• شناسه خبر : 45728
  • تاریخ انتشار : 21 دی 1399 - 02:23

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل نیز در این جلسه، گفت: حفظ وضعیت فعلی کرونایی کاری طاقت‌فرسا و دشوار است و باید در این زمینه از همه‌گیر شدن این ویروس جلوگیری به عمل آید.

بیمار کرونا

بابک نخستین، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل نیز در این جلسه، گفت: حفظ وضعیت فعلی کرونایی کاری طاقت‌فرسا و دشوار است و باید در این زمینه از همه‌گیر شدن این ویروس جلوگیری به عمل آید.

وی با اشاره به این که رفع مشکلات و نارسایی‌ها در فعالیت برخی اماکن عمومی اعم از تالارها و چایخانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی است، بیان کرد: با توجه به این که ابتلای کرونا در بین مسافران و نیز از مسافران به سایر افراد بیشتر است که به همین منظور باید اقدامات مناسبی انجام یابد.

نخستین تصریح کرد: قدرت انتقال کرونای انگلیسی ۷۰ برابر بیشتر از کرونای عادی است که به همین منظور نیاز است تمام سعی و تلاش خود را انجام دهیم تا از شیوع آن در سطح جامعه جلوگیری به عمل آید و همه‌گیر نشود که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی و مهم است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل اظهار کرد: از هم‌اکنون برای کنترل شیوع کرونا شب عید باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد چرا که بعد از اوج شیوع این بیماری برای مقابله با آن نمی‌توان آن طئر که باید اقدامی انجام داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up