• شناسه خبر : 45807
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 07:09

فرماندار شهرستان خلخال گفت: تقویت ناوگان راهداری مطالبه جدی مردم از مسئولان استانی است.

برف

فریدون بابایی با اشاره به تجربه تلخ زمستان سال گذشته و کمبود امکانات در بازگشایی معابر شهری، روستایی و بین شهری، اظهار کرد: با امکانات موجود راهداری خلخال، مدیریت مسائل و بحران ‌های زمستانی در این شهرستان طی فصل جاری با دشواری فراوانی مواجه خواهد بود.

وی افزود: تقویت ناوگان راهداری با توجه به موقعیت و وضعیت شهرستان خلخال، مطالبه جدی مردم از مسئولان استانی و کشوری برای مدیریت بارش‌ های سنگین برف در خلخال است.

فرماندار خلخال تشریح کرد: امکانات موجود در وضعیت عادی کارآمد هستند اما در بارش ‌های سنگین برف همانند برف سال گذشته که در ۵۰ سال اخیر بی‌ سابقه بود، نمی ‌تواند کارایی چندانی داشته باشد.
ضرورت تقویت و نوسازی ناوگان راهداری خلخال

وی ادامه داد: کمیته برف ‌روبی شهرستان خلخال به دفعات تشکیل جلسه داده و به ‌دلیل وجود بیش از ۱۸۰ کیلومتر راه اصلی و بیش از ۷۰۰ کیلومتر راه روستایی در سه بخش مرکزی، شاهرود و خورش رستم، نیازمند نوسازی سریع ناوگان هستیم.

بابایی گفت: دستگاه ‌های موجود سال‌ هاست در شهرستان مستقر شده و تاکنون به طور مستمر مورد بهره ‌برداری قرار گرفته و مستهلک شده ‌اند و برای خدمات ‌رسانی بیشتر، حدود ۳۰ درصد اعتبارات شهرستان در حوزه راهداری و راه و شهرسازی اختصاص یافته اما باز هم نیازمند حمایت مسئولان استانی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up