• شناسه خبر : 45814
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 07:20

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل از برگزاری وبینار اجلاس استانی نماز در استان اردبیل خبر داد.

نماز

الله‌ شکر عبدی در جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز در اردبیل اظهار داشت: براساس هماهنگی ‌ها و برنامه ‌ریزی ‌های انجام شده وبینار اجلاس استانی نماز ۶ بهمن ماه با مشارکت و همکاری دستگاه‌ های مختلف اجرایی استان در اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این برنامه در استان در سال ‌های گذشته گفت: تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با همکاری و مشارکت دستگاه‌ های اجرایی امسال نیز به نحوی مناسب و شایسته شاهد برگزاری این اجلاس در استان باشیم تا با ارج نهادن به فرهنگ نماز زیر ساخت‌ های فرهنگی و معنوی را در استان تقویت کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با بیان اینکه این جلسه با هدف تبیین و تشریح وظایف و ماموریت ‌های اعضای کمیته ‌های تبلیغی و فرهنگی جهت هرچه باشکوه ‌تر برگزار شدن اجلاس استانی نماز در فضای مجازی برگزار می ‌گردد، افزود: سعی می ‌شود از تمام امکانات فضای مجازی از جمله شبکه شاد و اسکای روم و یا حتی وبینار و امکانات دیگر برای حضور تمام اقشار مختلف استان از جمله دانش آموزان، معلمان، اولیای دانش آموزان استفاده شود.

عبدی بیان کرد: ‌در این اجلاس پیام ضبط شده حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با عنوان پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد پخش خواهد شد و بعد از آن از سخنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اردبیل نیز بهره خواهیم برد و کلیپ و نماهنگ‌ ه ایی نیز در لا به لای این برنامه پخش خواهد شد.

وی افزود: شرکت‌ کنندگان در جشنواره استانی اجلاس نماز در فراخوان اجلاس سراسری نیز تجلیل می ‌شود و در کنار آنها واحد ارزیابی ترویج فرهنگ اقامه نماز دستگاه ‌های اجرایی نیز با معرفی برترین‌ ها از مدیران این دستگاه‌‌ها تجلیل به عمل خواهد آمد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up