• شناسه خبر : 45819
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 08:28

رئیس کار گروه روستایی و عشایری دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی استان اردبیل از محرومیت ‌زدایی بسیج در مناطق محروم اردبیل خبر داد و گفت: اعزام گرو‌ه ‌های جهادی از دهه فجر آغاز می ‌شود.

975

 

حجت الاسلام اکبر اکبری در جلسه هماهنگی کار گروه روستایی و عشایری دهه مبارکه فجر اظهار داشت: توسعه، تقویت و تحکیم همبستگی و انسجام اسلامی هدف شاخص برگزاری جشن‌ باشکوه انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه در ایام الله دهه مبارکه فجر طرح ‌های مختلف تولیدی، زیربنایی و صنایع تبدیلی و تکمیلی به بهره‌ برداری خواهد رسید، افزود: انتقال یافته ‌های نوین علمی و تحقیقاتی و پژوهشی و زمینه ‌سازی برای تولید برنامه ‌ها با ظرفیت استانی در راستای تحقق اهداف جهت تولید از طریق ترویج روحیه جهادی و حرکت‌ های خود جوش مردمی به اجرا درخواهد آمد.

رئیس کار گروه روستایی و عشایری دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه شکوه برگزاری جشن انقلاب مردمی بودن آن است، بیان کرد: در آستانه چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی ‌ها باید به گونه ‌ای اجرا شود که مراسمات این ایام الله به صورت مردمی توسط خود مردم اجرا شود.

اکبری تصریح کرد: هماهنگی با بسیج مهندسین کشاورزی، بسیج عشایر، بسیج سازندگی و بسیج اقشار در جهت محرومیت ‌زدایی بویژه در مناطق محروم و اعزام گروه ‌های جهادی از دیگر برنامه ‌های ایام دهه فجر است که تمامی سعی ما بر این است که این مراسمات به صورت مردمی و منسجم و خود جوش برگزار شود.

وی افزود: بازخوانی اندیشه ‌ها و دیدگاه‌ های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در جهت افزایش آگاهی و اغناء نسل جوان نسبت به ماهیت اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی در دیگر اهداف این کار گروه می ‌باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up