• شناسه خبر : 45820
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 08:23

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با مواد مخدر در جهان است.

 

شهید

ملااحمدی در این مراسم با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با مواد مخدر در جهان است، گفت: شهدای مبارزه با مواد مخدر نه تنها در راه دفاع از هموطنان خود بلکه در راه نجات بشریت از شر این ماده افیونی جهاد کرده ‌اند.

وی با بیان اینکه مواد مخدر یک معضل جهانی است و بسیاری از کشورها درگیر آن هستند، گفت: صدا و سیمای اردبیل از برنامه ‌های مشارکتی آموزشی و فرهنگی برای مبارزه با مواد مخدر و کاهش این بلای خانمان ‌سوز در جامعه استقبال می ‌کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل افزود: یکی از وظایف بسیار مهم مسئولان و کارکنان صدا و سیما افزایش اطلاعات خانواده‌ ها و جوانان در مواجهه با مواد مخدر است تا با جلوگیری از ورود جوانان به باتلاق مواد افیونی در عمل به رسالت آموزشی و رسانه ‌ای صدا و سیما موفق عمل شده و انتظارات مسئولان فرهنگی و مردم محقق شود.

مراسم تجلیل از خانواده‌ های شهدا و جانبازان در عرصه مبارزه با مواد مخدر به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و شورای مبارزه با مواد مخدر در صدا و سیمای اردبیل برگزار شد و پخش کلیپ و سرود از دیگر برنامه ‌های این مراسم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up