نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: برای بودجه سال آینده توسط وزارت راه و شهرسازی اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است که درصدد هستیم با بررسی بودجه بتوانیم به تأمین و تخصیص این اعتبارات کمک کنیم.

جاده بزرگراه

علی نیکزاد ظهر امروز در بازدید از روند چهار خطه اردبیل – سرچم اظهار داشت: در راستای تأمین اعتبارات مناسب برای توسعه جاده‌های استان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و به همین منظور ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود روشنایی در محور اردبیل – سرچم در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این که چهارخطه‌سازی از سمت اردبیل و زنجان آغاز شده است، بیان کرد: تمام سعی و جدیت ما رفع مشکلات طول مسیر برای بهبود تردد و ارتقای ایمنی جاده ها است که به همین منظور درصدد هستیم مشکلات موجود در این زمینه را رفع کنیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیز مسیر به سیستم روشنایی مناسب و تشخیص نقاط حادثه‌خیز استان نیازمند بهسازی و اصلاح و ترمیم است که در این زمینه تأمین اعتبارات برای اتمام پروژه‌ها در دستور کار است.

نیکزاد تصریح کرد: کمک به سلامت رانندگان و ترددکنندگان برای ارتقای ایمنی مسیر جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه تمام سعی و تلاش ما برای کاهش مسیر مواصلاتی بین استان‌های همجوار اردبیل و نیز حفظ سلامتی هم‌استانی‌ها است.

وی اظهار کرد: بستر خوبی در راستای ارتقای شاخص‌های ایمنی استان در نظر گرفته شده و در این زمینه برای بودجه سال آینده توسط وزارت راه و شهرسازی اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است که درصدد هستیم با بررسی بودجه بتوانیم به تأمین و تخصیص این اعتبارات کمک کنیم.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/45924