• شناسه خبر : 45926
  • تاریخ انتشار : 24 دی 1399 - 11:20

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: : تلاش برای قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی با خروجی‌های بسیار خوبی روبه‌رو شد که این مهم در سایه تلاش بسیجیان و تلاشگران جهادی عملی شد.

تب سنج کرونا

سردار فرهنگ مستعد حصاری ظهر امروز در جلسه مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس اظهار داشت: در حال حاضر صیانت از گروه‌های جهادی برای نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف از اولویت ویژه و اساسی برخوردار است و در این زمینه باید برنامه‌های خوبی پیاده‌سازی شود.

وی با اشاره به این که بسیج را می‌توان جزو نیروهای مردمی و کارآمد عنوان کر، گفت: تلاش برای تحقق آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و قدم نهادن در عرصه‌های جهادی و خدمات‌رسانی نیازمند مشارکت همگانی و تلاش‌های بسیار در این عرصه است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: در تلاش هستیم برای تحقق برنامه‌های گفتمان‌سازی از بُعد جهادی‌وار وارد عمل شویم تا بتوانیم در عرصه خدمات‌رسانی به مردم نیز موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

مستعدحصاری ادامه داد: برای انسجام‌بخشی در عرصه‌ جهادی نیازمند استفاده از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای و تبلیغاتی هستیم که این موضوع به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است و باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی انجام یابد.

وی تصریح کرد: تلاش برای قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی با خروجی‌های بسیار خوبی در سطح کشور روبه‌رو شد که این مهم در سایه تلاش بسیجیان و تلاشگران جهادی استان اردبیل بسیار موفق عمل کرده و این استان جزو استان‌های پیشگام کشور است.

مستعد‌حصاری افزود: اجرای رزمایش کمک مؤمنانه بسیح نیز با بهره‌گیری از ظرفیت بسیجیان استان اردبیل برای خدمت رسانی بی‌منت به مردم در دستور کار قرار گرفته و مردم در شرایط بحرانی و سخت توانسته‌اند در کنار مردم باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up