• شناسه خبر : 45947
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 02:21

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از ایجاد زمینه اشتغال ۵۰۰نفر در سال با شتاب سرمایه‌گذاری در حوزه معادن استان خبر داد.

 

معدن

 

رامین صادقی در حاشیه جلسه با حضور استاندار اردبیل، سرمایه ‌گذار کارخانه فرآوری معدنی فلزی و همچنین مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه‌ گذاری در راستای شتاب فعالیت های معدنی استان اظهار داشت: با ایجاد کارخانه فرآوری معدنی فلزی، زمینه اشتغال بالای ۵۰۰ نفر در سال آتی پایه‌ گذاری شده و با توجه به توانمندی بخش خصوصی و تاکید استاندار، فرآیند‌های اداری با سرعت بیشتری انجام گیرد تا همانند پروژه جلگه ‌های آسمانی وارد فاز عملیات اجرایی شود.

وی افزود: با توجه به توانمندی ‌های بالای سرمایه ‌گذار مقرر شد در یکی از پهنه های معدنی فلزی سرمایه‌ گذاری لازم توسط شرکت سرمایه ‌گذار انجام شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع تولید و جذب سرمایه ‌گذاران و ضرورت پیگیری سریع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی، تولیدی و اقتصادی قرار شد مرکز فوریت ‌های حل مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه ‌گذاری در استان اردبیل راه ‌اندازی شده تا گام‌ های موثری در این حوزه برداشته شود.

صادقی تصریح کرد: رونق بخشیدن به معادن استان و پیشرفت عملیاتی پروژه های معدنی در گروی تسریع در پاسخگویی دستگاه‌ های اجرایی به استعلامات سازمان صمت است و فعال سازی معادن راکد در جهت تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه ‌های عمرانی در دستور کار است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up