• شناسه خبر : 45951
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 01:28

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: جهش در تولید محصولات کشت و صنعت باید در دستور کار باشد.

 

کشت کشاورز

جلسه توجیهی-تبیینی دادگستری استان با اعضای جدید هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عصر امروز در محل سالن جلسات شرکت در پارس آباد با رعایت کامل دستورالعمل ‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.

جهش در تولید محصولات کشت و صنعت باید در دستور کار باشد

ناصر عتباتی در این جلسه اظهار داشت: با توجه به استقرار هیات مدیره دولتی و تعیین مدیر عامل از نیروهای بومی و متخصص منطقه تلاش و کار مضاعف و جهش در تولید محصولات باید در دستور کار باشد.

وی افزود: مادامی که شرکت و مدیران آن در مسیر قانون باشند دستگاه قضایی با تمام توان از آنها حمایت خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: هرگونه حرکت و اقدامی که منجر به تضییع اموال شرکت باشد با برخورد جدی دستگاه قضایی مواجه خواهد شد.

عتباتی تصریح کرد: با پیگیری ‌های انجام شده و ورود تشکیلات قضایی استان اردبیل به موضوع و بالاخص پس از حضور بازرس ویژه سازمان خصوصی سازی، فضای حاکم در شرکت آرام بوده و مدیران و کارکنان شرکت در خصوص تولید و زراعت با جدیت اقدام می ‌کنند.

برخورد جدی با تضییع کنندگان بیت ‌المال

دادستان مرکز استان اردبیل نیز در این نشست بیان کرد: با هرگونه تخطی در عدم حفظ حقوق عامه و بیت ‌المال به شدت برخورد خواهد شد.

عبدلله طباطبایی با اشاره به انتخاب هیئت مدیره جدید شرکت کشت و صنعت افزود: نباید امور شرکت و تکالیف آن به بهانه ‌های مختلف به تأخیر بیافتد و انتظار می ‌رود روند جاری شرکت رو به رشد بوده و با افزایش تولید مواجه باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up