• شناسه خبر : 45979
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 08:22

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به پیگیری جدی ممنوعیت ورود قاچاق کالا گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا در استان اردبیل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و به دنبال کاهش خروج ارز در این زمینه هستیم.

قاچاق کالا

بهروز ندایی در جلسه کمیسیون مقابله با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا در استان اردبیل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و به دنبال کاهش خروج ارز در این زمینه هستیم.

وی با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالا یک اولویت اساسی در راستای توسعه اقتصادی منطقه است، گفت: با جدیت به دنبال حفظ و جذب ارز برای استان هستیم و با توجه به هر این که نوع قاچاق کالا به ضرر کشور است پیگیری‌های لازم در راستای محدودسازی آن با جدیت انجام خواهد یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به این که اقلام تولیدی استان به سایر استان‌ها باید بر حسب اولویت‌بندی و نیازسنجی باشد در راستای تعادل‌بخشی به بازار نیز باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

ندایی اظهار کرد: راه‌اندازی سامانه شناسه‌دار کردن اقلام یکی از اهداف مهم مبارزه با قاچاق کالاست که در این زمینه تمهیدات و هماهنگی‌های لازم انجام یافته و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی و نیز دستگاه قضائی و نیروی انتظامی در این مسئله ورود جدی داشته باشیم.

وی بیان کرد: حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و استفاده از کالاهای داخلی جزو برنامه‌های اساسی فرهنگ‌سازی در استان است که به همین منظور نیاز است تا اصحاب قلم و رسانه با ما همکاری‌های لازم را برای مشارکت مردم در طرح استفاده از کالای داخلی داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up