• شناسه خبر : 46051
  • تاریخ انتشار : 26 دی 1399 - 10:33

نرگس نام گلی زیباست که گلبرگ هایی به رنگ سفید و زرد و کوچک دارد .معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن گل نرگس در خواب آورده اند . برای دانستن این موضوع در ادامه با ما همراه باشید .

تعبیر خواب

منوچهر تهرانی درباره تعبیر خواب نرگس چنین می گوید به مشام رسیدن بوی نرگس در خواب خوب است , و دیدن نرگس پژمرده در خواب نشان از بیماری دارد .معبران دیگر تعابیری همچون فرزند , دوست خوب , دختر دار شدن , طلاق گرفتن , ازدواج کردن برای نرگس آورده اند که شرح کامل این تعابیر را در ادامه , مشاهده می کنید .

دیدن نرگس در خواب به سه معناست:

اول: مردی لطیف. دوم: فرزند. سوم: دوستی ثابت قدم.

تعبیر خواب نرگس به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

نرگس، ظرافت و لطافت و ذوق و شعر و دوستی و عشق است چه مرد در خواب ببیند و چه زن. بوی گل نرگس, از عطرهای بهشتی است و چنانچه در خواب احساس کنید بوی نرگس به مشامتان می رسد, میمون و مبارک است چون می گویند نسیم بهشتی بوی نرگس و مریم همراه می آورد.

نوشته اند اگر زنی در خواب خود ببیند گل نرگس تازه همراه دارد، صاحب دختری زیبا می شود و اگر شوهر ندارد, با مرد دلخواهش ازدواج می کند.

نرگس، گلی است بسیار ظریف و لطیف و پرپر کردن و پژمردن آن در خواب خوب نیست. اگر کسی ببیند گل نرگس, پژمرده ای در گلدان دارد بیمار می شود و اگر زنی ببیند گل نرگس می چیند و از زمین جدا می کند و خوب نیست چون نوشته اند که نشان جدایی بین زن و شوهر است.

تعبیر خواب نرگس به روایت حضرت دانیال

دیدن گل نرگس به خواب، به معنای مردی لطیف است. اگر زنی بیند که نرگس تازه داشت، دلیل که او را , دختری آید صاحب جمال.

اگر شوهر ندارد شوهر میکند. اگر درخواب بیند که نرگس را از زمین برکند، دلیل که آن زن را طلاق دهد, یا فرزندش بمیرد.

اگر زنی بیند که نرگس را شوهر داد. دلیل که از وی جدا شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up