• شناسه خبر : 46059
  • تاریخ انتشار : 26 دی 1399 - 10:31

باربارا واترز ۶۸ ساله به جرم قتل و قرار دادن جنازه همسرش در فریزر دستگیر شد.

حوادث
نکته قابل تامل این اتفاق آن است که این زن بعد از کشتن شوهر خود او را در فریزر خانه قرار داده‌بود. وقتی قاضی پرونده از او علت این کارش را پرسید، پاسخ وی به این سوال جالب بود؛ او گفت که نمی‌خواستم شریک زندگی خود، پل بارتون، را رها کنم و از او دور بمانم. برای همین او را در فریز خانه قرار دادم تا هم سالم بماند و هم در کنار خودم باشد.

وی درخواست حقوقی خود برای بازگرداندن جنازه همسرش به خانه را آغاز کرد تا جسد همسرش را باز پس بگیرد. این پرونده به تازگی در دادگاهی در میسوری، ایالات متحده به جریان افتاده‌است. وکیل این زن جاپلین گلوبز گفت که خانم واتر از کار افتاده و درمانده است ولی هنوز می‌خواهد جسد همسرش را پس بگیرد.

وی به روزنامه‌ها گفت: کار من هنوز تمام نشده است. آن‌ها فکر می‌کنند که من از باز پس‌گیری جنازه همسرم ناامید شده‌ام اما کار من تمام نشده است. خانم واترز یک سال پیش به دلیل قتل همسرش در خانه و نگهداری او در فریز، دستگیر شد

وی معتقد است همسرش، آقای بارتون به مرگ طبیعی درگذشته است. خانم واترز می‌گوید که او از یک نوع نادر از بیماری لو گریگ رنج می برد و اعتقاد بر این است که او ممکن است در سال قبل فوت کرده باشد، بنابراین ممکن است نزدیک به یک سال در فریزر بوده باشد.

باشگاه خبرنگاران جواندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up