• شناسه خبر : 46068
  • تاریخ انتشار : 26 دی 1399 - 10:29

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خواب ببینید که انگشتری فیروزه دارید و یا سنگ فیروزه می خرید . برای دانستن این تعبیر خواب با ما همراه باشید.

تعبیر خواب

معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن فیروزه در خواب آورده اند .ابن سیرین گم کردن فیروزه را در خواب به معنای نرسیدن به آرزو است .یوسف نبی درباره تعبیر خواب فیروزه می گوید انگشتر فیروزه به معنای مهربانی می باشد .مطیعی تهرانی معتقد است داشتن فیرزوه در خواب به معنای مراقبت از اعصاب است . با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب فیروزه از نظر معبران

تعبیر فیروزه، پیروزی، و قوتِ روان انسان می‌باشد. اگر در خواب ببینی فیروزۀ خود را از دست داده‌ای، یـعـنـی به خواستۀ خودت نمی‌رسی.

تعبیر خواب فیروزه به روایت امام جعفر صادق

دیدن فیروزه درخواب بر چهار وجه است.

اول: ظفر و نصرت. دوم: حاجت روائی. سوم: قدرت و قوت. چهارم: ولایت.

تعبیر خواب فیروزه یوسف نبی

تعبیر خواب دیدن انگشتر فیروزه ، مهربانی است

بیشتر بدانید تعبیر خواب فیروزه به روایت منوچهر مطیعی تهرانی
فیروزه در خواب قدرت روانی و روحی است و نشان تسلط بر اعصاب و خویشتن داری. در این سنگ چیزی هست که در هیچ یک از سنگ های بهادار نیست. فیروزه سنگی است بسیار خوش رنگ و زیبا و ارزنده اما اگر کسی با دست چرب آن را لمس کند فاسد و خراب می شود و ارزش خود را به طور کلی از دست می دهد

به طوری که جواهر سازان آن را از حلقه انگشتری جدا می کنند و دور می افکنند و در سطل زباله می اندازند. به همین سبب آن را قدرت روانی و تسلط بر اعصاب دانسته اند. اعصاب انسان نیز ظریف است و گاه به اندک اشاره ای مخدوش می گردد

و شخص چنان کنترل خود را از دست می دهد که احتمالا به نابودی خویش یا دیگران اقدام می کند. بعضی از معبران فیروزه را فتح و پیروزی دانسته اند. شاید این به سبب تشابه اسمی باشد و دسته ای دیگر عمر دراز و فرزند شمرده اند و در نفایس نوشته شده فتح و نصرت و عمر دراز و فرزند.

اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید. رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.

اگر در خواب ببینی دارای مقدار فراوان و انبوهی از فیروزه هستی، یـعـنـی به اندازه آن‌ها مال و اموال به دست می‌آوری.

تعبیر خواب فیروزه از نظر آنلی بیتون

دیدن فیروزه در خواب به معنای رسیدن به آرزو و خواسته است.

تعبیر خواب زنی که فیروزه اش را دزدیده اند ، بد رفتاری دیگران است

تعبیر خواب به دست آوردن فیروزه از راهی نادرست ، تسلیم احساسات خود شدن است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up