• شناسه خبر : 4609
  • تاریخ انتشار : 08 فروردین 1398 - 09:47

شهردار اردبیل خبر داد: تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در شهر اردبیل پیش‌بینی شده و پیمانکار پل قدس با در حال تعریض و ساماندهی مسیر رودخانه است.

به گزارش از شهرخوان، حمید لطف اللهیان در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: همزمان با بارش شدید باران در کشور، ستاد مدیریت بحران شهرداری برای مقابله در برابر بحران‌های احتمالی آماده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم شاهد هیچ نارسایی و اتفاق تلخ در شهر و کشور نباشیم، افزود: مسیرهایی که در محل عبور سیلاب بوده‌اند در طول سال بازگشایی شده و در روزهای اخیر نیز بصورت ویژه بازدید و بازنگری شده‌اند تا مشکل چندانی در عبور سیلاب وجود نداشته باشد.

لطف اللهیان تصریح کرد: تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در شهر اردبیل پیش‌بینی شده و از صبح روز سه شنبه نیز پیمانکار پروژه پل قدس با استفاده از بیل مکانیکی در حال تعریض و ساماندهی مسیر رودخانه است.

شهردار اردبیل با بیان اینکه کمپ‌های استقبال نوروزی در ورودی شهرها برای مسافران و گردشگران برپا شده و در حال خدمات‌رسانی هستند، گفت: جای هیچ گونه نگرانی برای مسافران و گردشگرانی وجود ندارد و مدیریت شهری در خدمت این عزیزان است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up