• شناسه خبر : 46103
  • تاریخ انتشار : 27 دی 1399 - 01:01

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی از اهداف مهم اجرای طرح شهید سلیمانی اقناع‌سازی مردم برای مقابله با کرونا و هدایت بیماران مبتلا به این ویروس است.

بیمار کرونا

سردار پاسدار جلیل بابازاده صبح امروز در جلسه‌ای با مسئولان استان در اردبیل اظهار داشت: در راستای برنامه‌ریزی برای کاهش ابتلا به ویروس کرونا در استان اردبیل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و تمام تلاش ما بر این است که میزان بیماری را تا حد امکان کاهش دهیم.

وی با اشاره به این که اجرای مطلوب طرح شهید سلیمانی جزو اولویت‌های اساسی برای ما است، بیان کرد: یکی از اهداف مهم اجرای طرح شهید سلیمانی اقناع‌سازی مردم برای مقابله با کرونا و هدایت بیماران مبتلا به این ویروس است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: درصدد هستیم با همکاری و مشارکت مسئولان و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای کاهش بیماران کرونایی اقدام کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

بابازاده ادامه داد: استفاده از ظرفیت معتمدان محلات و نیز ریش‌سفیدان نیز در اجرای موفق این طرح می‌تواند نقش‌آفرینی کند که به همین منظور درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه گام برداشته و مشکلات موجود در این زمینه را به حدأقل برسانیم.

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که مشارکت‌های خوبی در کاهش شیوع کرونا وجود دارد، بیان کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است که با همکاری و مشارکت همدیگر تعداد بستری‌ها را در استان کاهش داده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی با اشاره به این که رهگیری بیماران کرونایی با دقت و اهتمام جدی در حال انجام است، بیان کرد: خوشبختانه اجرای این طرح به صورت علمی و تخصصی در حال اجراست و تست مثبت به صورت کارشناسانه انجام می‌یابد که اقدامات لازم در این زمینه بسیار حائز اهمیت و مهم است.

بهنامجو اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت استان اردبیل در شرایط کرونایی تا حدودی قابل قبول و نسبی است اما امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان این شرایط به وضعیت کاملاً پایدار برسد و مشکلات موجود در این زمینه نیز برطرف شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up