• شناسه خبر : 46119
  • تاریخ انتشار : 27 دی 1399 - 11:21

پسر همسایه و برادرزن او متهم به قتل امیرعلی چهار ساله اهل بستان آباد هستند.

%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D9%84%DB%8C+%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86+%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%284%29

مرد جوان که به تازگی از زندان آزاد شده بود و برادر همسر وی متهمان قتل امیرعلی ۴ ساله هستند.

اواسط آبان ماه امسال خانواده امیرعلی ۴ ساله اهل بستان آباد خبر گم شدن او را در فضای مجازی منتشر کردند.اما چند روز بعد با پیدا شدن جسد امیرعلی چهارساله اهل بستان آباد که صبح سه شنبه مقابل خانه شان ناپدید شده بود، تمام امید خانواده اوبرای بازگشت او به آغوش خانواده اش نقش برآب شد.

صبح سه شنبه بود که مادر امیرعلی جلوی در حیاط خانه ایستاد تا دختر هشت ساله اش به نام مهشید که برای خرید سبزی بیرون از خانه رفته بود برگردد.

امیرعلی هم در کوچه مشغول بازی شد و همان موقع یکی از همسایه ها مقابل در خانه امیرعلی، مشغول حرف زدن با مادر امیرعلی شد.

چند دقیقه بعد مادر امیرعلی ۴ ساله به کوچه سرک کشید و متوجه شد که خبری از پسرش نیست. وقتی محله های اطراف را گشتند و ردی از پسرک پیدا نشد، موضوع را سریع به پلیس اطلاع دادند.

دوربین های مدار بسته اطراف خانه امیرعلی بررسی شد. اما به دلیل مه آلود بودن هوا تصویر روشنی به دست نمی داد.

جسد امیرعلی پیدا شد

غروب روز پنجشنبه در حالی که بیش از دو روز از گم شدن امیرعلی می گذشت، جسد مثله شده پسر چهار ساله در حالی که در یک گونی کنار رودخانه در روستای ارجان آذربایجان شرقی رها شده بود کشف شد.خانواده امیرعلی که ساکن بستان آباد هستند،جسد را شناسایی کردند. روستای محل کشف جسد، در نزدیکی بستان آباد است.گفته می شود یک چوپان جسد امیرعلی را دیده بوده است.

پسر همسایه مان امیرعلی را به قتل رساند

حدود دو ماه از قتل دلخراش پسربچه بستان آبادی می گذرد که بالاخره پرده از راز جنایت هولناک قتل امیرعلی چهارساله اهل بستان آباد برداشته شد.

پدر امیرعلی روز گذشته در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت:«با توجه به اینکه از روز اول ما به یکی از همسایه های خود مظنون بودیم،در بررسی ها و تحقیقات پلیس مشخص شد که او به همراه برادرزنش قاتلان امیرعلی هستند و در حال حاضر هم بازداشت هستند.»

پدر امیرعلی پاشائیان در ادامه گفت:«متهم به قتل به تازگی از زندان آزاد شده بود.او چند ماه قبل به محله ما نقل مکان کرده بود و مادرش بعد از اینکه او به اتهام حمل موادمخدر،بازداشت شد به من می گفت که تو پسرم را به پلیس معرفی کردی با اینکه این موضوع صحت نداشت و من در جریان علت دستگیری او نبودم.

متهم به قتل معتاد است و با همدستی برادرزنش امیرعلی را به قتل رسانده است.خواهر زن او هم همسایه ما بود که دو دختر دارد..»

پدر امیرعلی در آخر گفت:«پلیس به ما در مورد انگیزه دقیق این افراد از این جنایت هولناک چیزی نگفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up