• شناسه خبر : 4615
  • تاریخ انتشار : 08 فروردین 1398 - 11:19

فرماندار مشگین شهر در جریان افتتاح اولین شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت در زمینه فراروری و تولید داروهای پیشرفته گیاهی فعالیت خواهد کرد.

به گزارش از شهرخوان، اکبر صمدی فرماندار مشگین شهر در جریان افتتاح این شرکت به خبرنگاران گفت: این شرکت در زمینه فراروری و تولید داروهای پیشرفته گیاهی فعالیت خواهد کرد.
وی افزود: شهرستان مشگین شهر با دارا بودن قابلیت های مختلف کشاورزی و باغی از مناطق منحصر بفرد استان اردبیل است و واقع شدن مراتع دامنه های سبلان وده ها چشمه آبگرم در این شهرستان بستر بسیار مناسبی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان است.
وی با تقدیر از دکتر حجت اقبال موسس شرکت دانش بنیان مشگین شهر گفت: بر اساس اظهار رئیس پارک علم وفناوری استان اردبیل آزمایشگاه این مرکز نیز به عنوان آزمایشگاه مرجع غذا وداروی استان انتخاب شده است.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز گفت: بزودی با همکاری فرمانداری شهرستان مشگین شهر پارک علم و فناوری ومرکز رشد در این شهرستان شهر ایجاد می شود.

 

 

پارک علم وفناوری
حبیب ابراهیم پور افزود: به همین منظور 20هکتارزمین به پارک علم و فناوری اختصاص یافته و با تخصیص اعتبار لازم اقدام به احداث بنا با زیربنای پنج هزار مترمربع خواهد شد.
وی گفت: تا زمان تکمیل شدن ساختمان مورد، پارک علم وفناوری مشگین شهر در ساختمان بلا استفاده یکی از ادارات دولتی راه اندازی می شود.
مشگین شهر در شمال غرب اردبیل واقع شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up